ניהול וקידום ערוצי יוטיוב

ניהול וקידום ערוצי יוטיוב - אופטימיזציה לעמודי יוטיוב

יוטיוב ככלי שיווק דיגיטלי לעסקים וחברות כבר הוכיח את עצמו פעם אחר פעם.

ניתן לומר שיוטיוב הינו סוג של רשת חברתית מבוססת סרטוני ודיאו עם מליארדי צפיות! כך שלכל עסק יש אפשרות להחישף בפני אלפי אנשים מדי יום באמצעות שיווק נכון ומותאם ליוטיוב. 

לנו בחברת Seo Analytic מגוון פתרונות קידום וניהול ערוצי יוטיוב, שיעזרו להם להגיע אל הקהל הרלוונט, אם זה בניהול והקמת הערוץ יוטיוב בשילוב מילות מפתח על בסיס מחקר מקדים או בניהול קמפיינים ממומנים ביוטיוב אנחנו הכתובת! 

תחום השיווק הדיגיטלי עושה בשנים האחרונות התקדמות בצעדי ענק; מידי שנה נוספים חידושים ופיצ'רים בגוגל ובמנועי החיפוש השונים, מה שמוביל את בעלי העסקים למעקב מתמיד אחר העדכונים השוטפים.

עם המגוון המתרחב של דרכי השיווק, לקוחות מעדיפים לצרוך מידע בצורה המהירה והפשוטה ביותר;

כיום, הפתרון העונה על הצרכים האלו הוא הווידאו. בזכותו, ניתן לתפוס את תשומת ליבם של הגולשים בצורה מידית, ולהם ניתנת יכולת הבחירה אם לעקוב אחר הווידאו ולעבור ממנו למידע הטקסטואלי שמוצע – או לא; רבים מבעלי העסקים פונים אלינו בשאלות ובקשות לגבי ניהול וקידום ערוצי יוטיוב; כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות והמתאימות ביותר עבורכם, ריכזנו כאן מידע שימושי שעשוי לסייע לכם:

יוטיוב ככלי שיווקי מתקדם

הקמת ערוצי יוטיוב

בעבר, יוטיוב העביר לגולשים רבים חלק נכבד משעות הפנאי בצריכת סרטונים מבדרים. לאט לאט, הפכה הפלטפורמה לשיתופית ואנשים ברחבי העולם החלו לעלות ליוטיוב ביקורות ומידע רלוונטי לצרכנים, אודות מוצרים ומותגים שונים; בעלי עסקים שהחכימו לפנות לחברת שיווק דיגיטלי ופתחו ערוצי יוטיוב, נהנים ממיתוג נרחב לעסק שלהם, הרחבת קהל היעד והגדלת הכנסות. זהו אחד הכלים האפקטיביים והנוחים ביותר כיום להשגת היעדים העסקיים שלכם, שאינה כרוכה בהוצאות גבוהות.

זהו את ההזדמנות שהשוק עדיין בצמיחה והצטרפו אליו, כך תגדילו את הצלחת העסק שלכם ותמנפו אותו בצורה מתקדמת ועדכנית.

תנו למספרים לדבר

  • אם נסכום את הסרטונים הנצפים מידי חודש ברחבי העולם, לכדי אורך של סרט כולל, נקבל וידאו בהיקף של 6 מיליארד שעות צפייה.
  • הסעיף הקודם ממשיך להתאפשר כל חודש מחדש, כיוון שבכל דקה, משתמשים ברחבי העולם מעלים כ-100 שעות וידאו ומידע.
  • יוטיוב הוא אמצעי המדיה היחיד בו אין דבר כזה 'פריים-טיים'; ניתן למצוא קטעי עניין, מידע ותוכן אטרקטיבי בכל שעות היממה.
  • יוטיוב מציגה סטטיסטיקה של למעלה ממיליארד גולשים ומשתמשים, הנהנים מהמידע והשירותים שהאתר מציע להם.
  • מה שמוביל אותנו ליתרון המשמעותי מכולם: יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו לאחר 'גוגל', ומהווה את מקור הווידאו המוביל בעולם.

תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם

חברתנו, SEO-Analytic, מציעה מגוון פתרונות קידום וניהול ערוצי יוטיוב, שיעזרו להם להגיע אל ראש תוצאות החיפוש ביוטיוב ולצבור לקוחות חדשים:

ניהול וניתוח יוטיוב אנליטיקס

יוטיוב מנהלת דף ביצועים לכל אחד מהערוצים הקיימים בה; כך יכול בעל עסק לדעת עד כמה מועילה לו העבודה של ערוץ היוטיוב. אנחנו כחברת שיווק דיגיטלית ננתח עבורכם את הדוחות על פי פרמטרים כוללים כגון כמות צפיות, משך זמן צפייה, נקודת עזיבת הסרטון, הפניות וניתוח מקורות גלישה.

עיצוב מקצועי של ערוץ יוטיוב

ערוץ היוטיוב חייב להיות מקושר לשאר דרכי השיווק של העסק שלכם; אם בחרתם בצבעים מסוימים לאתר העסק שלכם, רצוי שאלו יהיו הצבעים הדומיננטיים בערוץ היוטיוב שלכם וכדומה. אנחנו מבצעים התאמה מלאה של עיצוב הערוץ לאופי והקונספט של העסק.

Effective Digital Consultancy Strategy

אופטימיזציה לסרטוני וידאו

לא כל סרטון וידאו שיכול לשמש כאלמנט שיווקי, ויש לערוך ולתייג אותם נכון. אופטימיזציה לסרטוני יוטיוב מתאפשרת על ידי הגדרת כותרות מושכות, כתיבת תיאור מדויק וענייני כדי להגיע לתוצאות מקסימליות. כמו כן, תיוג נכון יוביל להגדלת החשיפה וצבירת קהל יעד חדש.

קמפיין ממומן לקידום ושיווק ביוטיוב - CPV

חברתנו מציע שירות הקמה וניהול של קמפיין ממומן ביוטיוב עבור קידום הערוץ שלכם. בעזרתו הסרטונים שלכם, ובעקבותם העסק שלכם, מקבלים חשיפה מקסימלית ומגיעים לקהל יעד הרצוי לכם. הקמפיין מתבסס על מודל 'תשלום פר-צפייה' (CPV).

Effective Digital Consultancy Strategy

ניהול, קידום והקמה של ערוצי יוטיוב זה אחד התחומים הדינמיים בעולם השיווק האינטרנטי, חברת SEO-Analytic מתעדכנת ומתחדשת בכל השינויים הקשורים לתחום

ספר לנו אודות הפרויקט שלך והתחל את השינוי

תן לנו לעזור לך לקדם את העסק שלך ברחבי רשת האינטרנט