Linkdin

פרסום ושיווק בלינקדאין לעסקים

הרשתות החברתיות לא נועדו רק ליצירת קשרים חברתיים, אלא גם לצורך בניית קשרים עסקיים. ‏רשת חברתית שהוקמה לצורך זה במיוחד היא הלינקדאין. ‏

פרסום ושיווק בלינקדאין לעסקים

בעולם המודרני והמתקדם שלנו עולה קרנן של הרשתות החברתיות. רבים מאתנו פתחו חשבון לפחות ברשת חברתית אחת כדי להיות בעניינים ולהתעדכן בנעשה בקרב חברנו, מכרנו ואפילו בקרב אנשים שפגשנו פעם באיזו מסיבה ומאז לא ראינו אותם שוב פנים מול פנים. אבל הרשתות החברתיות לא נועדו רק ליצירת קשרים חברתיים, אלא גם לצורך בניית קשרים עסקיים. רשת חברתית שהוקמה לצורך זה במיוחד היא הלינקדאין. מנהלים, מנכלים, סגני מנהלים, פרילנסרים ועובדים שכירים – אלה ואחרים נמצאים ברשת כדי למצוא עובדים, לחפש עבודה ולהתעדכן בנעשה בעולמות ההייטק והשיווק. לרשת הלינקדאין יש מטרה עסקית ברורה, ולכן עבור עסקים לא מעטים שיווק ופרסום בלינקדאין הוא בגדר חובה.

יצירת קשרים עסקיים

ניצול הזדמנויות

להיחשף לקהל רלוונטי

Effective Copyrighting

לינקדאין במספרים

כדי להתרשם מחשיבותוה של הרשת החברתית לינקדאין בנושא של פרסום ושיווק לעסקים, כדאי להכיר את המספרים בשטח. לינקדאין נוסדה בשנת 2003 על ידי היזם ריד הופמן, המשקיע הנודע בחברות עמק הסיליקון, עם כמה משותפיו. נכון לשנת 2019, ללינקדאין יש מעל ל-600 מיליון משתמשים ברחבי העולם ומתוכם מעל ל- 1.3 מיליון משתמשים בישראל. אל הרשת העסקית הזו מצטרפים בכל דקה כ-2 אנשים בממוצע, במטרה להפיץ תוכן איכותי, לצרוך תוכן איכותי, לבצע שיווק בלינקדאין, למצוא לידים ולהיפתח אל הזדמנויות עסקיות חדשות.

מדוע כדאי לכל בעל עסק לפתוח חשבון בלינקדאין?‏

פרסום בלינקדאין הופך לנפוץ יותר ויותר לאורך השנים. רבים מגלים את היתרונות הברורים הטמונים ברשת החברתית העסקית:

 1.אפשרות ליצור קורות חיים מרשימים ברשת הלינקדאין.

מחפשי עבודה המעוניינים להשתלב בהייטק או בחברות טכנולוגיות, מוצאים את מקומם ברשת הלינקדאין. בלינקדאין קיימת אפשרות ליצור פרופיל משתמש טוב הכולל תמונה וכן פירוט של הניסיון התעסוקתי. נוסף על כך, לינקדאין תורמת לא רק למחפשי עבודה, אלא גם למעסיקים המחפשים עובדים טובים ועל הדרך גם אמצעי טוב לבצע שיווק בלינקדאין. ברשת החברתית הזו, מחפש עבודה ומעסיק יכולים ליצור קשר, להתכתב ולראות כיצד הם יכולים להמשיך הלאה, וכל התכתבות כזו היא פרסום בפני עצמו המחזק את הקשרים הבין עסקיים.

 2.רשת ענפה של קשרים עסקיים.

בעולם העסקים קשרים טובים הם הכול, ולינקדאין בהחלט מאפשרת זאת. פרסום ושיווק בלינקדאין לעסקים מתבצע בין השאר על ידי יצירת קשרים באופן הדרגתי. כל קשר חדש שנוצר בלינקדאין, פותח בפני המשתמש קשרים נוספים. מעבר לכך, ניתן לשלוח הודעה גם לעסקים ואנשים שאתם לא מכירים, כדי להרחיב את מעגל הקשרים ולפתוח הזדמנויות עסקיות נדירות שאולי היו מתפספסות אם לא הלינקדאין.

 3.שפע של תוכן איכותי.

שיווק ופרסום בלינקדאין מתאפשר באמצעות כלים ויישומים המאפשרים לכל אחד לחלוק את הידע שלו. בלינקדאין קיימים יישומים להכנת מצגות, ליצירת קישור לבלוגים משותפים, לאחסון מסמכים ולשיתוף מידע רב. ובעולם שבו ידע הוא כוח, פרסום בלינקדאין מעולם לא היה יעיל יותר.

 4.להשתייך לקבוצה.

בדומה לפייסבוק, גם בלינקדאין ניתן להשתייך לקבוצה מסוימת ולהיות חלק מקהילה תומכת. הקבוצות מתחלקות לפי תחומי עיסוק, מוסד לימודים משותף שבו למדו הבוגרים, ארגונים ועוד. כקבוצה ניתן לפתח דיונים, להתייעץ, לשאול ולשמר את הקשרים העסקיים שכה תורמים לפרסום ושיווק של כל עסק.

 5.פרופיל בלינקדאין אינו דורש השקעה כספית גבוהה.

הלינקדאין הוא פלטפורמת פרסום טובה לעסקים מתחילים, שכן שיווק ופרסום בלינקדאין אינו מצריך השקעות כלכליות גבוהות. למעשה, ניתן לפתוח פרופיל בחינם ולהתחיל לפתח אותו. מעבר לכך, בתוספת תשלום לא גבוהה, ניתן לרכוש חבילה המיועדת לעסקים כדי להרחיב את הפעילות העסקית והאופציות העומדות לרשותכם ולבצע פעולות דוגמת שליחת הודעות דואר אלקטרוני פנימית או איסוף נתונים סטטיסטיים של הפרופיל.

Linkdin

ראינו כי לפרסום בלינקדאין יש פוטנציאל גבוה עבור עסקים רבים, והרשת החברתית הזו מציעה מגוון רחב של אפשרויות לשיווק, פרסום ופיתוח העסק. עם זאת, לא כל אחד מתמחה בפרסום בלינקדאין, שכן פרסום ושיווק בלינקדאין לעסקים הוא תחום נרחב שיש ללמוד כמו שצריך. על כן, חשוב לפנות לחברה מקצועית המציעה שירותים בתחום השיווק הדיגיטלי, על מנת לפתוח פרופיל עסקי ראוי ולהתחיל לראות תוצאות.

אם אתם מחפשים חברת שיווק ופרסום בלינקדאין מנוסה ומקצועית, הכירו את SEO analytic. החברה פועלת מעל לעשור בתחום השיווק הדיגיטלי, והצוות הצעיר והדינמי שלה מכיר כל פינה בעולם האינטרנט המשתדרג והמשתנה ללא הרף. כאן תמצאו שורה ארוכה של שירותים מגוונים בשיווק דיגיטלי דוגמת קידום אורגני ובניית אתרים, בניית עמודי אינטרנט לטלפון הנייד, קידום ממומן, קידום ברשתות חברתיות וביניהן שיווק בלינקדאין. הצוות של SEO analytic מכיר את עולם הלינקדאין מקרוב ומציע לכל לקוח לבנות פרופיל מותאם. לפני שהמקדמים המקצועיים מתחילים בעבודה, הם נפגשים עם הלקוח, מבינים את מהות העסק והמטרות שהוא רוצה להשיג באמצעות הפרסום ומגדירים יעדים ריאליים לשיווק ופרסום. לאחר שיוצאים לדרך, ממשיכים לעקוב אחר ההתקדמות, תוך כדי עדכון הלקוח בכל עת. ב- SEO analytic ההצלחה של הלקוח עומדת לעיני הצוות כל הזמן, והוא מעניק יחס אישי והוגן לכל לקוח ודואג לשמור איתו על קשר.

רוצים לפתוח פרופיל בלינקדאין אבל לא יודעים איך? ב-‏‎ SEO analyticיעשו זאת בשבילכם

ספר לנו אודות הפרויקט שלך והתחל את השינוי

תן לנו לעזור לך לקדם את העסק שלך ברחבי רשת האינטרנט