services-facebook-marketing

הקמה וניהול עמודי פייסבוק לעסקים – דפי פייסבוק עיסקיים

אסטרטגית שיווק ופרסום יעילה בפייסבוק יכולה לעזור לך להרחיב את העסק שלך, להעצים את הנוכחות של העסק בפייסבוק ולשמור על קשר ומעורבות עם הלקוחות שלך

לא כל עמוד חדש שנפתח ישר הופך לויראלי ומגיע לרוב קהל היעד הנחוץ לו; אנחנו רוצים לגלות לכם סוד קטן: עם הזמן, רמת החשיפה לפוסטים האורגנים בדף הולכת ויורדת מעט על מנת לעודד אתכם, בעלי העסקים, להשקיע בפרסום ממומן בפייסבוק. כדי לנסות לצמצם את כמות הפוסטים הממומנים עליכם לשים לב לשתי טעויות עיקריות:

  1. הגעה לקהלים לא רלוונטיים
    BOOST POST - מוכר לכם? כפתור החשוף לעיני בעלי עסקים שמנהלים עמודי פייסבוק עסקיים; מה שפייסבוק לא מגלה לכם הוא שלחיצה על הכפתור חושפת את הפוסט לקהל שברובו כלל לא רלוונטי עבור העסק. לאור הפיצ'רים המתקדמים והמדוייקים שיש לפייסבוק להציע - מדובר בבזבוז משאבים מיותר.

  2. חוסר ידע!
    לא אחת שמענו בעלי עסקים אומרים 'מה הבעיה? לוחצים בוסט פוסט, שמים כסף וסגרנו סיפור!' למעלה ציינו את הטעות הנפוצה ביותר והיא השימוש בכפתור ה'בוסט פוסט', אבל מה עם פיצ'רים 'כמוסים יותר'? כאלה שרק אם יש בידך את הידע המקצועי של קידום עסקים במדיה החברתית תצליח להגיע אליהם?
    פייסבוק מציע מגוון רחב של כלים שימושיים כמו חשיפה לגולשים שכבר ביקרו באתר או בדפי הנחיתה שלו והביעו עניין במה שיש לעסק להציע, גולשים שחיפשו או נחשפו לדפי פייסבוק בעלי תוכן דומה ועוד רבים וטובים, לא חבל להשקיע כסף באוויר

שיווק עסקי ברחבי הרשת החברתית מתחיל בפייסבוק

זה נכון שגוגל הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם, אבל גולשים מבלים בפייסבוק חלק נכבד מאוד משעות הערות שלהם! על כן, הופך פייסבוק לאחד הכלים היעילים ביותר באינטרנט לשיווק ופרסום. עבודה נכונה בפייסבוק משלבת בצורה טובה ניהול חכם של עמוד העסק, תוכן מתאים, עיצוב גרפי מושך וסרטוני וידאו קצרים.

הגדלת חשיפה: חיזוק והעצמת העסק שלך

פייסבוק מציע מגוון רחב של כלים ממומנים לקידום עסקי ברשת, מה שמקנה לנו את האפשרות להגדיל את החשיפה למסרים שברצונכם להעביר לקהל היעד שלכם בעלות נמוכה מאוד (גם אם מדובר בפוסט בודד).

יש לאן לשאוף: אופטימיזצית עמוד

שיפור מתמיד של עמוד הפייסבוק העסקי של המותג בעזרת ניתוח אנליטי של התנהגות הגולשים והסקת מסקנות מקדמות. אנחנו שואפים להפוך את הלקוחות לפעילים סביב המותג שלך (יוצרים שיח חיובי ברשת), מה שיבסס את מעמדו בתחומו.

בניית אסטרטגיה: יצירת קהילה

צוות המומחים שלנו במדיה חברתית יכולים לנהל את חשבונותיך בשמך ולעסוק עם הקהל שלך.

ניהול שוטף של עמוד פייסבוק עסקי

כולל בתוכו העלאת פוסטים וקידומם בצורה ממומנת, מתן מענה לשאלות גולשים בין אם בתגובות ובין אם בהודעה אישית.

דפי פייסבוק - דברים שכדאי לדעת

כמו שכבר ציינו מעלה, ניהול ופרסום בדפי פייסבוק עסקיים דורשים מקצועיות ומומחיות ברשתות החברתיות (social media), ניתוחים אנליטיים וקריאת נתונים, עיצוב וניהול תוכן וכמובן ידע רחב בשיווק; הרבה בעלי עסקים מבזבזים זמן יקר והרבה כסף על עבודת קידום לא נכונה לעמוד הפייסבוק שלהם - אל תעשו את אותה טעות! פנו אלינו, SEO Analytic לקבלת שירות מקצועי ומנוסה.

לצוות שלנו  ניסיון רב בתחום הSMO -  רשתות חברתיות, ניהול עמודים עסקיים, הפצת פוסטים ויצירת ויראליות ברשת

ספר לנו אודות הפרויקט שלך והתחל את השינוי

תן לנו לעזור לך לקדם את העסק שלך ברחבי רשת האינטרנט